Jak co roku w Warszawie pod naszym patronatem odbędzie się świetna impreza Pixel Heaven. Wydarzeń jest multum, a jednym z nich jeden z najważniejszych w Polsce konkursów dla gier niezależnych.

Pixel Awards Europe odbywa się w ramach Indie Basement, a w jego skład wchodzi także wystawa Pixel Expo, konferencja branżowa Pixel Connect oraz wspomniany konkurs dla indyków. Jak co roku imprezę odwiedzi tysiące gości, więc pojawić się tam jest wręcz obowiązkiem.

W 7. edycji konkursu dla niezależnych twórców gier wideo może wziąć udział każdy, kto ma coś do pokazania. Wystarczy zgłosić się do 19 kwietnia za pośrednictwem formularza i praktycznie już można zaklepywać bilety. Co ważne, dopuszczalne jest przesłanie gry, która nie miała jeszcze premiery, także w wersji demo czy w postaci prototypu. Wielu rodzimych twórców wybiło się właśnie na Pixel Heaven, więc nie ma się co zastanawiać. Pamiętajcie, że prócz publiczności, na miejscu pojawią się dziennikarze, wydawcy i potencjalni inwestorzy. Przy okazji wizyty warto zainteresować się też konferencją Pixel Connect.

Jury, w którym mam przyjemność ponownie zasiadać, wyłoni finalistów, a podczas Pixel Heaven 2019 oceni prezentowane produkcje. A łatwo nie będzie, bo w kapitule zasiadają twórcy gier, dziennikarze i osoby z wieloletnim doświadczeniem w gamedevie. Pamiętajcie, że spróbowanie nic nie kosztuje, a zyskać można bardzo dużo. No i atrakcji jest tyle, że nie mam miejsca by zaprezentować je wszystkie, więc sami sprawdźcie na stronie organizatora. Warto!

Pixel Heaven 2019
17-19.05.2019
Stara Zajezdnia Autobusowa
ul. Włościańska 52, Warszawa
www.pixelheavenfest.com
BILETY

Comments

comments