Koniec majówki to dla wielu smutny moment powrotu do szarej rzeczywistości. Niektórzy mają jednak powody do zadowolenia – wystarczy odpalić Xboksa One, a tam już czeka Superhot.

O planowanej na dzisiejszy dzień premierze Superhot na konsoli Microsoftu informowałem kilka dni temu. Posiadacze Xboksa One powinni więc być przygotowani na wydatek rzędu 80 złotych bez jednego grosza. Nie jest to mało, ale zdecydowanie warto wydać taką kwotę. Można długo rozpisywać się na temat Superhota, ale w zasadzie wystarczy jedno zdanie. To bardzo świeża, innowacyjna, dopracowana i pełna genialnych pomysłów produkcja. Takie gry nie trafiają się zbyt często, a więc koniecznie trzeba wykorzystać okazję.

Gdyby ktoś nadal był niezdecydowany polecam moje wrażenia. Jak na razie wersja na Xbox One zbiera podobne recenzje do edycji na komputery osobiste. Średnia not to nieco ponad 80%. Sporo, chociaż moim zdaniem Superhot zasługuje na znacznie więcej. Na ten moment to moim zdaniem najlepsza polska gra 2016 roku. I przy okazji jedna z najlepszych w ogóle, które powstały w naszym kraju. Trudno o lepszą rekomendację.

Comments

comments