Serial Cleaner nadal żyje, a iFun4All ciągle próbuje nas przekonać, że warto sięgnąć po ten tytuł. Nowa aktualizacja ma skusić tych, dla których wcześniej gra była za trudna.

Nie nazwałbym Serial Cleanera gigantycznym wyzwaniem, aczkolwiek przy niektórych poziomach trzeba było spędzić nieco więcej czasu, aby je przejść. Możliwe więc, że wielu graczy mogło to frustrować. Jeśli są tacy, którzy z tego względu nie przeszli jeszcze gry (BTW, zdecydowanie wartej zagrania), najnowsza aktualizacja może cieszyć się sporą popularnością. Dzięki niej w grze pojawi się nowy tryb gry Easier to Clean, czyli łatwiejszy poziom trudności. Za jego sprawą główny bohater będzie mniej hałaśliwy, a policjanci mniej czujni i wolniejsi. Ukończenie wszystkich poziomów będzie więc znacznie prostsze. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby nadal grać w klasyczny sposób.

Jest jednak mały haczyk. Aktualizacja pojawi się 29 listopada i będzie darmowa. Niestety przewidziana jest tylko dla posiadaczy wersji na Steama. Cała reszta musi liczyć na to, że nowy update zwiększy popularność gry, co zachęciłoby ekipę iFun4All do wprowadzenia jej na konsolach.

Tak w ogóle to obecnie Serial Cleaner dostępny jest na Steamie za 16 zł z kilkoma groszami. Okazja zdecydowanie warta zainteresowania.

Comments

comments