Zręcznościówka Sparkle doczeka się czwartej odsłony i trafi na aż osiem platform.

W grze wcielamy się w podwodne mikroorganizmy, które przeprowadzimy przez kolejne etapy ewolucji. Seria mocno przypomina wizualnie grę flOw studia thatgamecompany. Nieskomplikowany top-down z elementami RPG jak widać musi zarabiać, bo spółka Forever Entertainment poinformowała, że w produkcji jest część czwarta.

Jak informuje spółka, nowością będzie możliwość „ewoluowania historii” opowiedzianej w grze. Na czym ma to polegać, jeszcze nie wiemy.

Za przygotowanie Sparkle 4 odpowiada studio MMEU, a Forever Entertainment zostało koproducentem i wyłącznym wydawcą gry. Premiera jest planowana na trzeci kwartał tego roku, a produkcja wpierw trafi na PC i Switcha. Co ciekawe, prócz PlayStation 4, Xboksa One i systemów mobilnych – iOS oraz Android, gra ma trafić także na 3DS-a i zapomnianą już przez samo Sony PlayStation Vitę.

Jako, że nie ma jeszcze żadnych materiałów promocyjnych, zobaczcie trailer z gry Sparkle 3 Genesis. [AKTUALIZACJA] Grafikę znalazłem w opublikowanym w poniedziałek raporcie kwartalnym spółki.

Comments

comments