Techland nie przejmuje się tym, że od premiery Dying Light minęły już trzy lata. Gra nadal cieszy się sporą popularnością, dzięki czemu twórcy mają powody do wydawania kolejnych dodatków.

Największą atrakcją dwóch opublikowanych dzisiaj rozszerzeń jest nowy tryb rozgrywki – Skok na więzienie (Prison Heist). W rozgrywce weźmie udział czwórka graczy, która trafi do zupełnie nowej lokacji jaką jest więzienie na wyspie (przypomina się Dead Island, w którym w takich okolicznościach kończyła się gra). Celem jest dotarcie do łupów przed włączeniem się alarmu. Im szybciej uda się wykonać zadanie tym lepsza nagroda. Grać można samemu lub w kooperacji.

Drugi dodatek zawiera za to nowego przeciwnika. Deathrow to potężny zombiak, dotychczas nieznana mutacja Demolishera. Zabicie go będzie bardzo trudne, ale zapewni za to sporą dawkę punktów doświadczenia.

deathrow

Koniec atrakcji? Niekoniecznie. Już dziś startuje kolejne wydarzenie społecznościowe – Harran Egg Hunt. W jego trakcie zapolujemy na królika zamienionego w zombie oraz zbierzemy wielkanocne jajka. Pozwoli to na zdobycie specjalnego stroju. Wszystkie wyżej opisane dodatki są oczywiście darmowe. Jeżeli teraz odpalicie grę, one już będą na was czekać.

Techland specjalnie się nie nudzi i już ogłasza, że w połowie kwietnia doczekamy się kolejnych nowości. Nic dziwnego – wrocławskie studio właśnie opublikowało chińską wersję językową, która powinna zapewnić dopływ nowych graczy.

Comments

comments