Kontynuacja amigowego hitu, polskiego beat’em upa – Skinny and Franko: Fist of Violence, dostanie wersję pudełkową.

Produkcja studiów Blue Sunset Games i Console Labs jest do nabycia na konsolę PlayStation 4. Za wydanie go odpowiada nieznane mi wcześniej Limited Legacy Games, więc tu zapaliła się lampka. Brak regulaminu, danych teleadresowych, małe portfolio, ale twórcy gry zapewnili mnie, że wszystko jest jak należy. Zamówiłem.

Gra kosztuje 40 dolarów, czyli około 160 zł (kurs 1 dol. = 4 zł), ale należy doliczyć wysyłkę (17 USD = 68 zł) oraz niewiadomej wysokości podatek. W sumie będzie to kwota wyższa niż 228 złotych. Wysyłka planowana jest na lipiec 2024 roku. Zamawiać możecie tutaj.

Jest jedna sprawa, która mi się nie podoba. W sklepie znajduje się komunikat, że „każdy zakup daje szansę na posiadanie rzadszego wariantu okładki”. Czyli jest on losowy i do otwarcia paczki w domu nie wiemy, czy przypadkiem nie trafiła nam się kopia z podobno fajnym, rzadkim i „kolekcjonerskim” artem. „Podobno”, bo nigdzie nie znalazłem wizualizacji tej okładki.

„Nowy, brutalny rozdział legendarnej chodzonej bijatyki 'Franko: The Crazy Revenge’ z Amigi. Już czas oczyścić ulice z badziewia. Nadeszła długo wyczekiwana kontynuacja klasyki gatunku.”

Comments

comments