Pamiętacie Butchera? Totalną, ultra brutalną krwawo-mięsną rzeź od studia Transhuman Design, którą reklamowali hasłem „Najłatwiejszy poziom trudności to HARD”? Twórcy postanowili zrobić graczom jesień średniowiecza.

Jeśli szukaliście alternatywy dla Dooma w wersji 2D, to lepiej trafić nie można. Mimo, że Butcher na Steamie jest przeceniony o 50%, twórcy przygotowali demo. Składa się ono z trzech nowych map – Drone Creation, Basic Testing i Arena Testing. Można w nie zagrać także posiadając już grę, a dokładną instrukcje znajdziecie na Steamie.

A co z posiadaczami konsol – zapytacie. W końcu Butcher pojawił się też na PlayStation 4 i Xboksie One. Zapytałem o to Michała Marcinkowskiego ze studia Transhuman Design.

„Posiadacze konsol dostaną mapy prawdopodobnie w późniejszym terminie. W tym momencie nie zależy to od nas, ale oczywiście chcemy.” – mówi Marcinkowski.

Ja też chcę, więc jest nas przynajmniej dwóch. Pozostaje czekać. Przypomnę tylko, że za konsolowy port odpowiada warszawskie Crunching Koalas.

Comments

comments