Bez stołu, ale za to z goglami. W taki sposób w tenisa stołowego będziemy grać w Racket Fury: Table Tennis VR, nowej grze 10-osobowej ekipy 10Ants Hill.

Taniej na pewno będzie kupując stół do ping-ponga, ale czy zabawa będzie tak samo dobra? Tego przekonamy się w kwietniu kiedy do sprzedaży trafi Racket Fury: Table Tennis VR. W trybie kampanii twórcy przygotowali szesnastu zawodników i cztery puchary do rozegrania. Każdy z rywali ma charakteryzować się własnym stylem i zaawansowaną sztuczną inteligencją. Kolejnym znakiem rozpoznawczym gry ma być również fizyka oraz realistyczne animacje. Dzięki nim roboty z paletkami będą wyglądać jak prawdziwi zawodnicy.

Gra trafi do sklepów w kwietniu i będzie korzystać z gogli HTC Hive. Na razie twórcy nie mówią o innych systemach, głównie PlayStation VR, obecnie chyba najbardziej sensownym finansowo rozwiązaniu (dla graczy i deweloperów). Na wstępie deweloper chce przejść przez Steam Early Access, aby zebrać opinie graczy i udoskonalić swoją grę. Życzymy powodzenia, bo jak wiadomo rynek VR do łatwych nie należy.

10Ants Hill – specjaliści od VR

10-osobowe 10Ants Hill to ekipa, która jak na razie nie jest szczególnie rozpoznawalna w Polsce. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę ich dotychczasowy dorobek. Są to głównie gry na VR jak Cmoar Cinema czy Cmore Rollercoaster. Można jednak optymistycznie założyć, że na wirtualnej rzeczywistości znają się całkiem nieźle. Ekipa pracuje również nad The Karters na PC. Wcześniej mogliście ją znać pod nazwą Cmoar Studio.

Comments

comments