Dziwne są koleje losu. W czasach, kiedy to korporacje gamingowe starają się wydoić gracza do cna, pomysł studia CI Games jest co najmniej nietypowy.

Chodzi oczywiście o Sniper: Ghost Warrior 3, którego pecetowa beta wystartowała w piątek. Tak, tylko PC niestety. Ale ja nie o tym. Na rynku gier snajperskich konkurencji za dużej nie ma, a gracze lubią przykampić i odstrzelić kilka głów. Od taki fetysz. Jako, że do walki staje tylko – podobno mocno średni – Sniper Elite 4, decyzja warszawskiej spółki mocno zaskakuje.

Co powiecie na to, że składając zamówienie przedpremierowe, dostajecie całkowicie za darmo przepustkę sezonową? W czasach, gdy pre-ordery dostają raczej słabe gratisy, a za season passa trzeba dodatkowo płacić, miło jest usłyszeć o takiej akcji. A co to daje graczom? Ano dodatki warte 30 euro czyli około 129 zł. Sporo. Na pewno będą to dwa fabularne DLC – The Escape of Lydia i The Sabotage, dwie mapy do zabawy w multi, snajperski karabin McMillan TAC-338A, łuk kompozytowy i samochód terenowy.

Ciekawostką pozostaje fakt, że dotyczy to tylko wersji Sniper: Ghost Warrior 3 na PC i PlayStation 4. Przy kopii na Xboksa One – zwanej Limited Edition – widnieje tajemnicze „zawartość bonusowa”. Wchodząc w zamówienie okazuje się, że posiadacze konsoli Microsoftu otrzymają dodatkową kampanię dla pojedynczego „The Escape of Lydia”, łuk kompozytowy i wszystkie pojazdy terenowe. Jak widać różnice są spore. Skąd takie rozwiązanie, na razie nie wiemy.

Nie będę ukrywał, że mam duże nadzieje związane z Sniper: Ghost Warrior 3. Co prawda scenariusz zahacza o brazylijski serial, ale gameplay prezentuje się fantastycznie. A jak będzie przekonamy się 4 kwietnia.

Źródło: Polygamia za Destructoid

Comments

comments