Wydawnictwo Limited Run Games zapowiedziało wydanie retro FPS-a Project Warlock w wersji fizycznej na PlayStation 4.

Niestety nie znamy jeszcze żadnych szczegółów – ani ceny, ani nakładu. Ujawnili jedynie, że gra pojawi się w dwóch wersjach – standardowej oraz w zestawie z muzyką z gry na dwóch płytach CD. Wiadomo też, że nakład będzie limitowany, a do gry zapewne wyjdą kolekcjonerskie karty. Project Warlock ma trafić do sprzedaży już w ten piątek, 2 kwietnia, w dwóch rzutach o godzinach 16.00 i 24.00 (10am & 6pm ET). Jak tylko poznamy szczegóły tego wydania, aktualizuję newsa.

Warto wspomnieć, że za sprawą wydawnictwa Super Rare Games Project Warlock trafił w wersji pudełkowej na Switcha. Wersję tę opisałem w tekście na blogu.

Project Warlock stworzyło studio Buckshot Software, a za porty na konsole odpowiada Crunching Koalas. Gra ukazała się w roku 2018 na PC, a w 2020 r. trafiła na PlayStation 4, Switcha i Xboksa One.

Project Warlock to fps, którego nie powinien przegapić żaden fan klasycznego Dooma, Hexena i Wolfensteina. Serwuje na upstrzonej pikselowymi flakami tacy koktajl rozrywających pocisków, schładzających czarów i rozszalałych potworów.

Comments

comments