Premiera Project Remedium była wielokrotnie przekładana, również na samym finiszu. Ostatecznie gra jednak trafiła do sklepów i można ją kupić w całkiem przystępnej cenie.

Kiedy gra była zapowiadana mówiło się o premierze w zeszłym roku, w okolicach września-października. Ostatecznie debiut miał miejsce w tym tygodniu, co w tym przypadku nie jest niczym złym. Patrząc jak gra wyglądała na zeszłorocznym PGA raczej nie zapowiadało to wielkiego sukcesu. Ogrywałem jednak późniejsze buildy i widać po nich, że włożono wiele pracy w ulepszenie Project Remedium.

Gra dostępna jest już w dosyć przyzwoitej cenie 15 euro (obecnie -15%) na Steamie i 51 zł w Muve.pl. Jak na shootera w bardzo oryginalnym środowisku (wnętrze ludzkiego ciała) brzmi to nieźle. Sam w pełną wersję jeszcze nie grałem, ale na pewno nie odmówię sobie takiej przyjemności.

A o co chodzi z Januszem Piechocińskim, byłym wicepremierem? Sympatyczny polityk, pierwszy statystyk polskiego Twittera, nie omieszkał poinformować, że premiera Project Remedium miało miejsce w ostatni wtorek.

Janusz Piechociński nie tylko jest na bieżąco z ceną żywca wieprzowego, ale i działalnością Movie Games oraz Atomic Jelly. Współczesny człowiek renesansu.

Comments

comments