Wysokie temperatury nie są dla Was wystarczającym powodem do wyjścia z domu i zbierania Pokemonów? Wolicie zostać przed komputerem, ale akurat nie macie w co zagrać? W takim razie przywitajcie się z Crush Your Enemies.

Vile Monarch, które przygotowało ową produkcję, to w dużym stopniu zespół złożony przez byłych pracowników 11 bit Studios. Niektórych sukces This War of Mine nie przekonał do pozostania w ekipie, stąd pomysł stworzenia czegoś własnego. Dzięki pomocy firmy Gambitious udało się stworzyć bardzo nietypowego RTS-a Crush Your Enemies. Jego premiera ma miejsce właśnie dzisiaj. Z tej okazji bardzo nietypowy zwiastun premierowy.

Nasza recenzja powinna pojawić się już niedługo, takie przynajmniej są deklaracje Michała. On od początku mocno wspierał ten projekt, a więc końcowej opinii można się domyślać. Zainteresowanych kupnem odsyłam oczywiście do naszego sklepu, w którym z okazji premiery cena jest obniżona o 15%. Dostępna jest jeszcze wersja na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Comments

comments