Chcieliście zagrać w Sniper: Ghost Warrior 3 w dniu jego premiery 4 kwietnia? No to nie zagracie.

CI Games oficjalnie poinformowało, że zaliczają trzy tygodniowy poślizg. 21 dni, więc nie ma tragedii, a gra trafi na sklepowe półki 25 kwietnia.

„[…]Zespół deweloperów CI Games wykorzysta dodatkowe 3 tygodnie na wprowadzenie finalnych poprawek w oparciu o informacje zwrotne otrzymane od graczy w trakcie beta testów.”

Ano właśnie. Gracze mieli bardzo dużo uwag, choć były też i pochwały. Zresztą od zawsze wychodzę z założenia, że lepiej późno a dobrze. Do całej sprawy odniósł się też Marek Tymiński, prezes CI Games.

„Pracujemy bardzo ciężko przy tworzeniu gry Sniper Ghost Warrior 3 – to bardzo ambitny projekt w otwartym świecie dający nowy początek serii. Zdecydowaliśmy się na zamianę daty premiery, aby wprowadzić ostatnie poprawki do gry, wpływające na pozytywny odbiór Sniper Ghost Warrior 3 przez graczy na całym świecie.” – powiedział Marek Tymiński.

„Nowy początek serii”? Czyżby CI Games planowało już Sniper: Ghost Warrior 4? Tego może dowiemy się po ukończeniu trójki, a w tę zagramy – mam nadzieję – 25 kwietnia na PlayStation 4, Xbox One i komputery PC.

Comments

comments