Prace nad Sniper Ghost Warrior 3 rozpoczęły się w 2014 roku, a warszawskie studio CI Games zapowiadało, że gra pojawi się w roku 2016. To już niestety historia, bo w najnowszym raporcie spółki pojawiły się złe dla nas informacje.

„Data premiery gry Sniper: Ghost Warrior 3 w wersji na platformę PlayStation 4, Xbox One i PC została ustalona na dzień 27 stycznia 2017 roku i będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji SGW3 na świecie.”

Przypomnę tylko, że do dnia dzisiejszego nie było porządnego materiału wideo z rozgrywki materiałów z rozgrywki jest jak na lekarstwo, co niebyt dobrze rokuje tej grze. Po dwóch latach produkcji powinni regularnie zasypywać sieć klipami wideo zwłaszcza, że CI Games napisało także, że koszty promocji trzeciej części serii będą najwyższe w ich historii. To akurat nie powinno dziwić, bo nakłady na reklamę często przekraczają koszty samej produkcji. Takie czasy.

Martwi mnie też los Lords of The Fallen II, bo gra ma pojawić się w 2017 roku, a CI Games informuje, że dopiero rozpoczęły się prace koncepcyjne. O zapowiadanej wersji mobilnej już nie wspomnę, bo do dziś nie otrzymaliśmy żadnych materiałów z tej rzekomo powstającej gry.

Comments

comments