Pierwszy epizod Afterfall: Reconquest kończy z wczesnym dostępem i pojawi się w pełnej wersji już za chwilę. Okazało się także, że dzięki wydawnictwu IQ Publishing gra pojawi się w znacznie bardziej rozbudowanej wersji pudełkowej.

Jakiś czas temu pierwszy epizod Afterfall: Reconquest pojawił się we wczesnym dostępie na Steam, przez co wielu graczy czekało na zakończenie prac nad grą. W międzyczasie twórcy zaskoczyli wszystkich diametralnie inną oprawą graficzną, a w czwartek odezwał się do mnie Tomasz Majka – szef Nicolas Games, wydawca gry:

„Premierę pełnej wersji pierwszego epizodu Afterfall: Reconquest na Steamie zaplanowaliśmy na 19 lutego – po 7 miesiącach pracy z graczami nad wersją Early Access. W tym czasie fani dali nam ogromne wsparcie zarówno w zakresie testowania gry, ale też sugestii i pomysłów co można jeszcze zmienić lub ulepszyć.”

19 lutego otrzymacie 8 nowych map i cały wątek fabularny, co ma wystarczy na kilka godzin strzelania czy rozwiązywania zagadek.

W tym czasie pojawiła się informacja o wydaniu Afterfall: Reconquest w wersji pudełkowej. Stoi za tym IQ Publishing, które wprowadziło jakiś czas temu świetną serię Made in Poland. Tomasz Mazur z IQP tak komentuje te doskonałe wieści:

„Pierwszy epizod nowego Afterfalla ukaże się w naszej nowej serii Made In Poland już w marcu bieżącego rok. Jak zawsze, nasze pudełkowe wydanie będzie >>dopieszczone<< pod względem materiałów bonusowych i lokalizacji – gra będzie w pełnej polskiej wersji językowej z napisami i dubbingiem. Już wkrótce podamy więcej konkretów o Afterfall: Reconquest. I nie tylko!”

Kolejna polska produkcja w wersji pudełkowej w mojej kolekcji? To doskonała wiadomość!

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.