Marzec zakończy się mocnym uderzenie – premiera Beat Cop to przecież jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim gamedev-ie w pierwszym kwartale tego roku. Poniżej wszystko co w związku z tym trzeba wiedzieć.

Premiera Beat Cop będzie miała miejsce już w najbliższy czwartek. Z tej okazji pełniący rolę wydawcy 11 bit Studios opublikował kolejny trailer, tym razem przedstawiający 11 faktów na temat debiutanckiej produkcji ekipy Pixel Crow. Słowo „debiut” w kontekście tych ludzi jest troszkę nie na miejscu, ale to już inna historia. Jeśli więc nadal ktoś nie wie czym dokładnie jest Beat Cop, poniże niecałe 2,5 minuty powinno wszystko wyjaśnić.

Media już grają, ale na razie nie zalewają Internetu recenzjami. Embarga nie ma, a więc w każdej chwili coś może się pojawić. My już gramy, ale nieco za wcześnie na dłuższe opinie. Pierwsze wrażenia są jednak mieszane – Michał mówi, że zajebiste, ja jeszcze czekam aż gra nabierze rozpędu. Postaramy wyrobić się na premierę z recenzją.

Tak, będziemy mieli kody do rozdania. Jeszcze zastanawiamy się nad formułą konkursu, ale na pewno kilka osób przytuli Beat Cop’a za free.

Comments

comments