No może nie każde, ale zdecydowaną większość. Dzięki najnowszej aktualizacji możesz przyjmować zgłoszenia w swoim własnym mieście.

Dzisiaj uruchamiając 911 Operator nieco zdziwiłem się widząc co komunikuje mi gra. Sama rozpoznała skąd pochodzę i zaproponowała pobranie mapy mojego rodzinnego miasta. Kampania wiele się nie zmieniła, ale za to w trybie dowolnym mogę odbierać telefony od mieszkańców Zielonej Góry i rozwiązywać ich problemy. Oprócz tego mogę wpisać w wyszukiwarkę nazwę innego miasta i również je pobrać. Jeśli więc nie mieszkasz na środku niczego, pewnie znajdziesz swoje miejsce zamieszkania.

Czy to działa?

Odpowiedź jest krótka – tak. Mapa Zielonej Góry faktycznie oddaje to jak wygląda to miasto tysiąca rond. Nawet komisariaty, posterunki straży pożarnej czy szpitale znajdują się tam gdzie powinny. A co z nazwami ulic? One również są prawdziwe. Gra w jakiś sposób pobiera dane z zewnętrznego źródła i może automatycznie tworzyć nowe mapy. Dzięki temu zabawa jest odrobinę lepsza. Zawsze ciekawiej bawić się na terenie własnego miasta.

Twórcy obiecują, że na tym nie koniec dodatków. Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze kilka rozszerzeń urozmaicających rozgrywkę. Przyda się, zwłaszcza przed planowanym debiutem na konsolach.

 

Comments

comments