Out of Reach to pirackie survivalowe MMO, które w lipcu zadebiutowało na Steamie. Gra zbiera mieszane oceny, więc zaskoczeniem jest powstający spin-off Out of Reach: Treasure Royale.

Zaskoczenie znika, gdy dowiadujemy się, że będzie o gra w stylu Battle Royale. Ekipa Space Boat Studios postanowiła dostosować istniejącą już produkcję i przenieść ją do popularnego teraz gatunku. Dziesiątki piratów będą walczyć na wodzie i lądzie, a przede wszystkim szukać skarbów. Przejmowanie statków i wysp, poszukiwanie rumu czy sprzętu we wrakach statków, opuszczonych wioskach i jaskiniach. A wszystko po to, by z mapą skarbu wydobyć go z niedostępnych miejsc i odpłynąć z pożądaną przez piratów nagrodą.

Planowanie rajdu po skarb w Out of Reach: Treasure Royale rozpocznie się od przygotowania i wyboru statku, a pod uwagę trzeba będzie brać takie czynniki jak pogoda, wielkość mapy, rozmieszczenie map czy stylu załogi. Walka piratów nie może odbywać się bez broni palnej. Pistolety skałkowe, czterolufowe rewolwery i karabiny czy montowane na statkach armaty i moździerze. Do tego pancerze i inne urządzenia ułatwiające walkę i poszukiwanie skarbów.

Pirackie MMO Out of Reach: Treasure Royale prawdopodobnie pojawi się na przełomie 2019 i 2020 roku.

Comments

comments