Po krótkiej przerwie wracamy z naszym podsumowanie tygodnia.

W ostatnim czasie niedzielny cykl został przerwany, ponieważ w branży nic się nie działo. Skoro nie było o czym pisać, tworzenie podsumowania tygodnia nie miało racji bytu. Tym jednak razem wreszcie coś zaczęło się dziać. Dla nas wydarzeniem numer jeden bez wątpienia był start Orderów Graczpospolitej, naszego plebiscytu na najlepsze polskie gry roku. Na oddawanie głosów macie jeszcze tydzień, a więc jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, koniecznie wskażcie swoich faworytów.

Oddaj głos w Orderach Graczpospolitej 2019!

My żyliśmy Orderami, a reszta świta opłakiwała odejście kwietniowej daty premiery Cyberpunka 2077. Niby należało się tego spodziewać, a jednak jest pewien żal. Te 5 miesięcy jednak przeżyjemy. Oby tylko jakość stała na odpowiednim poziomie.


TOP 5 najchętniej czytanych tekstów w ostatnim tygodniu

  1. Startują Ordery Graczpospolitej 2019 – wybieramy najlepsze polskie gry zeszłego roku
  2. Artifex Mundi ucieka do gier free2play
  3. Premiera Cyberpunka 2077 oficjalnie przesunięta!
  4. Już ćwierć miliona snajperów przyjmuje kontrakty
  5. Co-op w Green Hell pojawi się na przełomie I i II kwartału

Na koniec tradycyjnie kilka wartych uwagi newsów, które nie doczekały się osobnego tekstu.

  • Red Dev Studio, A2 Softworks oraz Ultimate Games zapowiedzieli grę Drill Deal. Jest to symulator platformy wiertniczej, który już znajdziecie na Steamie.
  • Kool2Play ogłosiło, że ich top down shooter Uragun pojawi się we wczesnym dostępie na przełomie II i III kwartału. Wcześniej planowano premierę w styczniu.
  • Studio T-Bull ogłosiło rozpoczęcie rozmów z firmami motoryzacyjnymi. Celem jest uzyskanie licencji na znane marki samochodów i motocykli, które zostaną wykorzystane w grach Top Speed i Moto Rider GO.
  • Forever Entertainment ogłosiło, że Sparkle 4 Tales zadebiutuje na Nintendo Switch 30 stycznia. Za produkcję ponownie odpowiada studio MMEU.

Comments

comments