Znamy również najświeższe dane sprzedażowe i datę premiery wersji na konsole.

Tryb kooperacji może być tym, co da Green Hell drugie życie i znacząco zwiększyć zainteresowanie tytułem. Czy uda się spełnić duże oczekiwania przekonamy się już na przełomie marca i kwietnia. W podobnym okresie powinniśmy otrzymać wersję na Nintendo Switch, która powstaje przy współpracy z Forever Entertainment. A co z “dużymi” konsolami, tj. PS4 i Xbox One? Na te edycje poczekamy aż do III kwartału bieżącego roku. 

Przy okazji publikowania tych informacji studio Creepy Jar podzieliło się kilkoma dodatkowymi szczegółami finansowymi. Od momentu premiery we wczesnym dostępie Green Hell kupiło już 360 tysięcy graczy. Do tego dochodzi wishlista licząca 610 tysięcy osób. Wiele ze zwlekających z zakupem graczy na pewno czeka na tryb kooperacji. Oprócz tego spółka planuje przeniesienie notowań z NewConnect na GPW. Zarząd nie podał niestety żadnej daty, ale zadeklarował że zmiana giełdy nie będzie się wiązać z dodatkową emisją akcji. Środki z bieżącej sprzedaży Green Hell pozwalają na dokończenie prac nad kolejnym tytułem.

O nowym survivalu w realiach science-fiction pisałem już jakiś czas temu. Gra ma się w większym stopniu skupiać na zarządzaniu bazą. Na start pojawi się również tryb kooperacji. Premiera pod koniec 2021 roku. W planach jest wersja na konsole nowej generacji.

Comments

comments