Cyberpunkowy Kraków będzie miejscem akcji horroru Observer spółki Bloober Team, a dzięki wyborom gracza będzie możliwe wiele różnych zakończeń. M.in. tego dowiadujemy się wywiadu udzielonemu serwisowi Dualshockers.

Bloober Team po sukcesie Layers of Fear skupiło się na produkcji horrorów. Observer ma być grą większą, głębszą, a wybory wpływające na wielowątkową fabułę pozwolą zobaczyć kilka różnych zakończeń. Dokładnej liczby twórcy jednak nie podają, ale zapewniają, że zabawa starczy na 7-8 godzin. Jeśli jednak poświęcicie się na lizanie każdej ściany i szukanie poukrywanych przedmiotów, spokojnie będzie można dodać kilka godzin. Jak wielka będzie to swoboda, zobaczymy zapewne po premierze – Observer pojawi się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w okolicach września.

Warto przypomnieć, że w grze wcielimy się w policjanta, który musi znaleźć swojego zaginionego syna. Jednym z najważniejszych czynników będzie możliwość hakowania umysłów ludzi, dzięki czemu rozwiniemy fabułę i poznamy nowe elementy śledztwa.

Źródło: Dualshockers

Comments

comments