Miks House Flipper i Overcoocked zadebiutuje jeszcze w tym roku aż na 4 platformach.

Polscy twórcy w tym roku z rekordową frekwencją na Gamescomie. Nic dziwnego, że nowych materiałów z nadchodzących gier jest tak wiele. Tym razem trailer swojej najnowszej produkcji pokazała ekipa The Knights of Unity. Tools Up! to kooperacyjna produkcja nastawiona na zabawę i remontowanie domów. W sam raz na imprezę. Sprawdźcie zresztą sami najnowszy zwiastun.

Jak widać po trailerze, głównym celem Tools Up! jest dostarczenie zabawy na imprezach. Potwierdza to Maciej Jaroszewicz, project manager w studiu The Knights of Unity, który opowiada o kulisach powstania pomysłu na grę.

Pierwszy pomysł na Tools Up! zrodził się w trakcie jednej z naszych imprez integracyjnych. Brakowało nam rozbudowanej gry coopowej dla nawet 4 graczy. Z jednej strony wymagającej, a z drugiej takiej, której próg wejścia jest na tyle niski, że każda osoba, nawet pierwszy raz trzymająca pada w rękach, sobie poradzi.

Podoba się? To mam dobre wieści. Gra zmierza na aż cztery platformy – PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Premiera planowana jest jeszcze na ten rok. Na razie jednak nie znamy konkretnego dnia. Ma to być jednak trzeci kwartał. Gdyby ktoś z was był w tym roku na Gamescomie, deweloper razem z wydawcą, firmą All in! Games, ma tam swoją budkę zaopatrzoną w grywalne demo.

Comments

comments