Tuż przed zbliżającymi się targami gamescom w Kolonii Kraken Unleashed Studio i Klabater wypuścili dwa interesujące materiały z Crossroads Inn.

Pierwszym jest Story Trailer, zapowiadający historię z jaką się spotkamy w grze. Za to drugi to blisko 12 minut czystej rozgrywki w trybie sandbox. Dla Klabatera, jest to jeden z ważniejszych tytułów tego roku.

Crossroads Inn to nasz najważniejszy tytuł w 2019 roku. W Klabaterze jesteśmy fanami zarówno symulatorów jak i gier RPG. Jako fani zawsze chcieliśmy zagrać w grę, która umiejętnie połączy te dwa gatunki. Tak powstał pomysł na Crossroads Inn – chcieliśmy ożywić nieco skostniały rynek gier symulacyjnych, które zazwyczaj są kompletnie pozbawione sensownej historii.” – powiedział Michał Gembicki, szef Klabatera.

Crossroads Inn ma mieć premierę jesienią 2019 roku na PC, Mac i Linuksie. Dokładną datę poznamy podczas targów gamescom w Kolonii. Gra została też wcześniej zapowiedziana na konsolę Xbox One. Za Crossroads Inn odpowiada Kraken Unleashed Games, wewnętrzne studio Klabatera.

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na dostawy, a staniesz się najsłynniejszym oberżystą w historii Delcrys. Crossroads Inn to połączenie rozbudowanej gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami znanymi z gier role-playing.

ZOBACZ: Wszystkie nasze newsy związane z polskimi grami obecnymi na targach gamescom.

Comments

comments