Nie wiem za bardzo jak to skomentować, a więc napiszę wprost – powstaje symulator ekshibicjonisty. Tak, dobrze przeczytaliście, to będzie gra o pokazywaniu ludziom swojego „sprzętu”. Na całe szczęście nie będzie korzystać z rozszerzonej rzeczywistości.

Gra nazywa się Intensive Exposure i odpowiada za nią studio działająca pod nazwą (tak przynajmniej twierdzi Steam) Fireline Games. Za projektem stoją jednak ludzie z Techlandu (zapewne robiąc to „po godzinach”), między innymi Andrzejem Koloska, z którym niedawno przeprowadziłem wywiad na temat Shortbreak Studios. Intensive Exposure to gra, w której zadanie jest równie proste co dziwaczne – pokazać jak największej ilości osób swoje nagie ciało. Bardzo niepokojące.

Jak głupio by to nie brzmiało podobno w grze jest całkiem spory potencjał. Projekt powstał w 42 godziny w ramach amJam, które organizuje Artifex Mundi i przyciąga osoby z największych polskich studiów. Rok temu hitem okazało się Oh…Sir! od Vile Monarch (tych od Crush Your Enemies), które doczekało się nawet premiery na Steamie (gra jest darmowa). W tym roku jury oraz publiczność uznali, że najlepsze jest właśnie Intensive Exposure. Tematyka, mówiąc delikatnie, nietypowa, ale za to gameplay podobno całkiem udany.

Na razie grę można wspierać na Steam Greenlight. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Comments

comments