O horrorze Layers of Fear od krakowskiego Bloober Teamu pisaliśmy wielokrotnie, także w sprawie zapowiadanych konsolowych wydań pudełkowych. Teraz poznaliśmy konkrety i ceny.

Layers of Fear ma już swoje lata. Wersja na PC i PlayStation 4 została wydana w roku 2016, a Switchowa w 2018. Nie brakuje jednak fanów, którzy ze zniecierpliwieniem czekali na wydania pudełkowe, inne niż dostępne od dawna na PC. Wiele miesięcy temu zapowiedziało je wydawnictwo Limited Run Games i teraz podali konkrety.

Layers of Fear z serii numerowanych wydań LRG pojawi się w wersji na PS4 pod numerem #181. Nakład ograniczony jest to 4000 kopii, a kosztować będzie 30 dolarów bez centa, czyli około 112 zł. Masterpiece Edition będzie zawierać wszystkie dostępne już DLC i aktualizacje. Dotyczy to także wersji na Switcha, jednak tutaj wydanie jest dużo bogatsze.

Limited Run Games

Limited Run Games zostało światowym wydawcą Layers of Fear: Legacy na platformę Nintendo, więc nie zalicza się do numerowanych wydań LRG. Czyli w skrócie – nie mają limitu wydawanych kopii. Ta wersja kosztować będzie 40 dolarów bez centa, czyli około 150 zł. Jest to podyktowane tym, że gra prócz klasycznego pudełka z kartridżem do Switcha będzie miała bonusy. Do zestawu gracze dostaną dodatkowe pudełko big box widoczne na grafice, płytę CD z muzyką z gry, którą skomponował Arkadiusz Reikowski, plakat oraz alternatywną okładkę.

Wersję na PS4 można od piątku kupić od ręki, choć na dostawę zawsze trochę się czeka. Jeśli chodzi o Switcha, to jest to zamówienie przedpremierowe, które będzie dostarczane w grudniu.

Comments

comments