Ekipa rozpędza się z nowymi zapowiedziami. Na początek Oh…Sir! The Hollywood Roast na konsole. Najciekawsze dopiero jednak przed nami.

Hollywood Roast znane jest już z mobilek i PC-tów. Wersja na konsole to żadna niespodzianka – na Xboksie One i PlayStation 4 jest już dostępny Insult Simulator, pierwsza odsłona cyklu. Przy tworzeniu portu ekipa Vile Monarch pracowała, co również nie powinno nikogo szokować, z Crunching Koalas. Cena gry to 5 dolarów. Premiera „niedługo”.

Oh Sir Hollywood Roast 2

Na tym jednak nie koniec atrakcji z obozu ekipy Vile Monarch. Na początek przyjrzyjcie się zakładce „Gry” na oficjalnej stronie studia.

vile monarch gry

Zapowiedź nowego tytułu już niedługo? Ba, może być nawet jeszcze lepiej. Kolejna grafika, tym razem z oficjalnego profilu studia na Facebooku.

vile monarch zapowiedź

Studio szykuje więc nie tylko zapowiedź nowej gry, ale i jeszcze jakąś niespodziankę. Któraś z poprzednich gier na konsole? W zasadzie zostaje tylko Crush Your Enemies, które na razie dostępne jest tylko na PC i mobilkach. Wolałbym jednak zupełnie nową produkcję. Na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie i niezwłocznie poinformujemy was o nowych zapowiedziach Vile Monarch.

Comments

comments