Od ubiegłorocznych targów wiedzieliśmy, że powstaje kontynuacja horroru Lust for Darkness. Teraz studio Movie Games Lunarium oficjalnie zapowiedziało, że będzie nią Lust from Beyond.

Po raz kolejny gra będzie łączyć to, co sprawdziło się w pierwowzorze, czyli horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu. Jak twierdzą twórcy, świat ponownie będzie inspirowany twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego. Podczas gry gracze będą zajmować się eksploracją, dojdą do tego pomysłowe zagadki i walka.

Niestety poniższy teaser jest tylko zajawką, ale poznaliśmy szczegóły fabuły Lust from Beyond. Tym razem gracze wcielą się w antykwariusza Victora Holloway’a, który dołącza do Kultu Ekstazy. Wszystko po to, by poznać sekret nawiedzających go wizji krainy pełnej rozkoszy i bólu. Dzięki sekcie podejmie się próby dostania się do wymiaru Lusst’ghaa – Krainy Rozkoszy. By tego dokonać, Victor będzie musiał zatracić się w bluźnierczych i seksualnych tradycjach.

Premiera Lust from Beyond na PC nastąpi prawdopodobnie w tym roku. O wersjach konsolowych na razie nic nie wiadomo. Warto przypomnieć, że pierwowzór, czyli Lust for Darkness, także w 2019 r., ma pojawić się na PlayStation 4, Switchu i Xboksie One. Za port gry Movie Games Lunarium odpowiada studio SimFabric.

Lust from Beyond:

Comments

comments