Takie informacje to ja lubię, za to mój portfel już chyba nie. CDP.pl nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne pudełkowe wydanie polskiej gry. I to jakie!

Pojawił się SUPERHOT, później świetna Edycja Kolekcjonerska Hard West, niedawno Thea: The Awakening, a teraz kolejna rodzima produkcja wychodzi w wypasionej pudełkowej edycji. Mowa to u bardzo niedocenionej, za to niezwykle udanej grze Juju warszawskiego studia Flying Wild Hog.

Mimo, że tytuł ten garściami czerpie z klasycznych platformówek, nie zyskał zbytnio w oczach graczy. Dlaczego? Nie mam pojęcia, bo grę dosłownie skatowałem i bawiłem się świetnie. Nie ja jeden. Zwłaszcza, że sporym atutem jest możliwość przejścia jej w dwie osoby.

„Gra opowiada o dwójce bohaterów, tytułowym Juju i jego koledze Peyo, którzy przeszkodzili ojcu Juju, szamanowi Jambee, w odprawieniu magicznego rytuału i tym samym przyczynili się do przywołania złego pradawnego ducha. Ten uwięził ojca Juju, a teraz zagraża całemu światu. Ciekawska dwójka bohaterów musi więc odnaleźć klucze niezbędne do zapieczętowania złej siły, uratowania ojca i ocalenia świata.”

Wydanie pudełkowe zawiera płytę z Juju, świetną ścieżkę dźwiękową na CD-ku skomponowaną przez Adama Skorupę, 60 elementowe puzzle oraz karcianą grę pamięciową z postaciami z gry. I wszystko to za jedyne 49,99 zł. Moja kolekcja polskich pudełkowych wydań na pewno wzbogaci się o tę pozycję.

Comments

comments