Zapowiadałem już, że Kao the Kangaroo w wersji pudełkowej wyląduje na czterech konsolach. Ale to nie wszystko.

W newsie pisałem o najzwyklejszych wydaniach fizycznych na PlayStation 4, PlayStation 5, Switcha oraz wydane w jednym pudełku na Xboksa One i Xboksa Series X|S. Te mają kosztować w Polce około 125 zł. Teraz wiemy także, że Kao the Kangaroo przywita nas także trzema wydaniami specjalnymi. Przypomnę tylko, że premiera gry już 27 maja.

Kangurek Kao Super Jump Edition

Za pierwsze specjalne wydanie odpowiada Cenega, która wypuści je tylko w czterech krajach. Kupić ją mogą gracze z Polski, Czech, Słowacji i Węgier. U nas można ją zamówić już nawet za 139 zł. Superskoczna Edycja zawiera specjalne pudełko, grę na płycie na wybraną platformę, plecakoworek, zestaw naklejek i magnes na lodówkę. Całkiem sporo jak za tę cenę. Kangurek Kao Super Jump Edition znajdziecie zapewne w większości sieciowych sklepów.

Kao the Kangaroo Collector’s Edition

To wydanie jest do kupienia w sklepie Limited Run Games, ale skrajnie różni się ceną od poprzedniej. 65 dolarów to ok. 280 zł. W tej kwocie otrzymamy specjalne pudełko, grę na płycie na wybraną platformę, plakat, ścieżkę dźwiękową na nośniku, zestaw naklejek i akrylowy stojak. Kao the Kangaroo Collector’s Edition prezentuje się fajnie, ale ta cena. To wydanie trafi na trzy platformy: PlayStation 4, PlayStation 5 i Switcha.

Kao the Kangaroo Kaollector Edition

Za to wydanie odpowiada Just For Games i tu jest jeszcze drożej, ale… zobaczcie zawartość. Piękne kartonowe pudełko, fizyczne wydanie gry na wybraną platformę, elastyczną piłeczkę, 52-stronicowy artbook, certyfikat autentyczności z autografami twórców oraz 15-cm figurkę Kao. Kao the Kangaroo Kaollector Edition wyjdzie na wszystkie platformy w limitowanej liczbie 5000 kopii. Na koniec cena: 80 euro, czyli ok. 369 zł. Patrząc na zawartość, zestaw wart swojej ceny.

Kangurek Kao

Warto dodać, że polska seria ta była jedną z nielicznych, która ukazywała się w wersjach pudełkowych na starych konsolach. Kao the Kangaroo to jedyna rodzima gra wydana w pudełku na Dreamcasta i jedna z niewielu na Game Boy Advance. Kontynuacja, czyli Kao the Kangaroo: Round 2, to także jedyna polska produkcja wypuszczona fizycznie na Nintendo GameCube, jedna z dwóch na pierwszego Xboksa i niewielu na PlayStation 2.

Comments

comments