CD Projekt RED ma chyba za dużo kasy, bo po raz kolejny organizuje turniej Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, z konkretną pulą nagród.

Oczywiście żartuję, bo jest to budowanie esportowej otoczki wokół ich najnowszej gry. Pula nagród – przy największych w tym gatunku – może nie robi wrażenia, ale 25 tysięcy dolarów piechotą nie chodzi. W turnieju Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana weźmie udział w sumie 8 zawodników, którzy się do niego zapiszą – a czasu pozostało mało. Będzie to siódemka z najwyższym wynikiem w tabeli rozgrywki rankingowej na dzień 1 sierpnia, godziny 16:00 czasu polskiego. Ostatni dostanie Dziką Kartę, a będzie nim zwycięzca kwalifikacji, które 24 sierpnia odbędą się w Kolonii podczas targów Gamescom. Turniej rozpocznie się 25 sierpnia na stoisku Gwinta (hala 8, stoisko B-021), a dzień później obserwować będziemy mogli wielki finał.

Podczas Gamescomu CD Projekt RED ujawni też część planu esportowego dla gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Więcej informacji o turnieju i wydarzeniach znajdziecie na stronie playgwent.com.

Comments

comments