O marce Bullestorm pisaliśmy od dawna, bo Sebastian Wojciechowski – szef People Can Fly – nie ukrywał, że coś z Graysonem Huntem się dzieje. Teraz już wiemy co – Bulletstorm: Duke of Switch Edition.

Kilka dni temu pisaliśmy, że Bulletstorm pojawi się na targach PAX East w Bostonie. Impreza wystartowała, więc People Can Fly ogłosiło światu dobre nowiny. Sama marka ma już swoje lata, bo Bulletstorm miał premierę w roku 2011, a wersja Full Clip Edition w 2017 r. Nie zmienia to faktu, że jest to jeden z lepszych i oryginalniejszych FPS-ów.

Jakiś czas temu szef People Can Fly powiedział, że są zadowoleni ze sprzedaży Bulletstorm: Full Clip Edition i że coś z marką się dzieje. Teraz już wiemy, że jest to Bulletstorm: Duke of Switch Edition, które latem pojawi się na najnowszą konsolę Nintendo. Prócz podstawowej wersji gry, zawierać też będzie dodatek Duke Nukem’s Bulletstorm Tour, w którym głównego bohatera zastępuje sam legendarny Duke Nukem.

Gra jest przygotowywana przy współpracy z z ukraińskim studiem Dragon’s Lake Entertainment. Na ich stronie można znaleźć informacje, że pracowali przy takich grach jak m.in. Alan Wake, The Division, Evolve, Assassin’s Creed: Revelations czy Mass Effect. Marki znane, lubiane, ale te gry mają już swoje lata. Ciekawe czy odpowiadają za port, czy tylko w nim pomagają.

Comments

comments