Zagadką pozostaje jednak to, w jakim charakterze zobaczymy największy dotychczas projekt People Can Fly.

Pod koniec przyszłego tygodnia odbędzie się PAX East, a na nim zobaczymy między innymi prezentację nowych atrakcji od Gearbox Software. Wydawca i deweloper od jakiegoś czasu podgrzewa atmosferę kolejnymi przeciekami, które sugerują co powinniśmy zobaczyć na imprezie. Największą atrakcją ma być Borderlands 3. Najprawdopodobniej na prezentacji nie zabraknie również ogłoszeń związanych z Bulletstormem.

W zasadzie słowo „najprawdopodobniej” można zastąpić „na pewno”. Pytanie co konkretnie zostanie pokazane. Zanim przejdziemy do zgadywania fakty. Na profilu Gearbox Software na Twitterze pojawił się poniższy wpis.

Tyle faktów. Na PAX East pojawi się coś związanego z Bulletstormem. Nowa część? Nie sądzę. Prędzej obstawiałbym port Full Clip Edition na Nintendo Switch.

A może to nowy Duke Nukem? Wydaje mi się, że nie. Kultowy bohater gościnnie występuje przecież w Bulletstorm: Full Clip Edition, a więc jego obecność na powyższej grafice pasuje. Nawet jednak jeśli Gearbox Software chce stworzyć kolejną odsłonę tej serii, wpis może sugerować że znajdzie się tam coś związanego z produkcją People Can Fly. Stawiałbym jednak na switchową wersją Full Clip Edition.

Jak będzie przekonamy się 28 marca. Warto przy okazji wspomnieć, że w październiku zeszłego roku Michał pisał, że powstaje coś małego związanego z Bullestormem i nie robi tego People Can Fly.

Comments

comments