Pierwszoosobowy survival horror The Beast Inside wyjdzie nie tylko na PC – informuje poprzez trailer wydawca, Movie Games.

Illusion Ray Studio od dłuższego czasu pracuje nad interesującym projektem horroru, który w przyszłym roku trafi do graczy. Prawdopodobnie stanie się to w pierwszym kwartale, a gra prócz PC zostanie wydana także na PlayStation 4 i Xboksa One.

The Beast Inside jest opowieścią o kryptoanalityku CIA – Adamie, który w nowym domu znajduje pamiętnik tajemniczego Nicolasa. Zamiast pracować nad złamaniem kodu, który mógłby pomóc USA wygrać zimną wojnę, musi walczyć z demonami z przeszłości. Wspomniany Nicolas był żołnierzem podczas wojny secesyjnej, który mieszkał w tym samym domu ponad 100 lat temu. Poszukując zaginionego ojca natrafiał na nadprzyrodzone zdarzenia, które opisywał w pamiętniku. Pracownik CIA otwiera go i tym samym budzi koszmary z przeszłości.

W półotwartym świecie gry będziemy sterować dwoma bohaterami, w dwóch różnych okresach czasowych. The Beast Inside to połączenie survival horroru i thrillera, z dużym naciskiem na rozbudowaną fabułę.

Źródło: Gram.pl

Comments

comments