Polskie studia wielokrotnie pokazały, że na horrorach znają się fantastycznie. Czy w takim razie inwestycji w ten gatunek, paradoksalnie, nie powinniśmy się bać?

Między innymi na to pytanie postaramy się odpowiedzieć już w przyszłym tygodniu na konferencji poświęconej spółkom gamingowym i horrorom, która odbędzie się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w czartek 29 listopada. Jest to pierwsze tego typu spotkanie organizowane w ramach nowej inicjatywy pt. „GAMING NA GIEŁDZIE”.

Konferencja będzie okazją do spotkania i porozmawiania z przedstawicielami kilku polskich studiów związanych z giełdą. Na spotkaniu pojawią się wysłannicy takich ekip jak iFun4All, Movie Games, Bloober Team czy The Farm 51. Zanim rozpocznie się część „networkingowa”, uczestnicy będą mieli okazję posłuchać trzech paneli dyskusyjnych. Jako, że temat giełdy jest nam bliski, a polskich gier jeszcze bardziej, na konferencji nie mogło nas zabraknąć. Będę miał nawet przyjemność poprowadzić ostatni panel pt. „Horror – nowa polska specjalizacja? Dlaczego polskie gry z gatunku horror radzą sobie tak dobrze w przeciwieństwie do krajowych produkcji filmowych i literatury”.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji odsyłam na TĘ STRONĘ. Można na niej za darmo zapisać się na to wydarzenie. Aby to zrobić należy użyć hasła STRACHSIEBAC. Zapraszam więc do wizyty i spotkania – z przedstawicielami polskich studiów oraz z nami.

Comments

comments