Nowy tryb i sporo poprawek to główne nowości, które studio The Farm 51 przygotowało w najnowszej aktualizacji World War 3. 

Update 0.2 do pierwszoosobowego shootera gliwickiego studia to przede wszystkim nowy tryb rozgrywki. Od teraz gracze będą mogli walczyć na terenie warszawskiego centrum handlowego w dwóch, dziesięcioosobowych drużynach. Mapa pozwala strzelać się do siebie w dzień oraz w nocy. Oprócz tego ekipa The Farm 51 udostępniła szereg innych, drobnych dodatków. Są to między innymi:

  • niemiecki pojazd IFV Boxer
  • polski karabin szturmowy MSBS BP
  • mundur rosyjskiego partyzanta
  • nowa, polska wersja językowa

Aktualizacja poprawia również część błędów występujących we wczesnej wersji World War III. Twórcy między innymi skrócili czasy ładowania, poprawili system progresji czy wprowadzili nowy system spawnów w trybie team deathmatch.

The Farm 51 prezentuje plan rozwoju gry

World War III sprzedaje się świetnie, a więc na pewno wielu graczy interesują dalsze plany dotyczące rozwoju projektu. Do końca roku powinniśmy otrzymać kolejną, dużą aktualizację dodającą między innymi mapę w Smoleńsku. Zima to z kolei dwie duże paczki z nowościami, w tym tryb Recon, który wzorowany jest na battle royal. Pełen plan aktualizacji możecie znaleźć TUTAJ.

Comments

comments