O zaskakującej historii powstania rail shootera Heavy Fire: Red Shadow na bazie gry IS Defense, pisałem w październiku. Za to teraz okazało się, że gra niespodziewanie wyszła w wersji pudełkowej.

Heavy Fire: Red Shadow to kontynuacja serii, której cztery części stworzyło polskie studio Teyon. Za kolejną odpowiada Anshar Studios, a jej amerykańska konsolowa premiera miała miejsce w październiku. Europejska wersja ma pojawić się w przyszłym roku na przełomie pierwszego i drugiego kwartału. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PSVR i Xboksa One.

Niespodziewanie okazało się, że wersja na PS4 z opcją VR ukazała się w Ameryce w wersji pudełkowej. Sklep Walmart sprzedaje ją za jedyne 17,77 dolarów, czyli około 67 zł. Do tego dochodzą koszty przesyłki. Jak wszytskie gry na PS4, jest to wersja region free, więc będzie działać na europejskich konsolach (dzięki za podpowiedź Paweł Musiolik!). Za to zaskoczyła mnie kategoria „Kids & Family”, bo gra polega przecież na hurtowym zabijaniu. Widać amerykańskim dzieciom to nie przeszkadza.

Źródło: Limited Game News

Comments

comments