Michał ostatnio informował Was o zniknięciu najlepszej części Call of Juarez z cyfrowej dystrybucji. Produkcja Techlandu została zdjęta z większości sklepów z produkcjami cyfrowymi – w tym również ze Steam. Dziś poznaliśmy także przyczynę takich działań.

Można śmiało powiedzieć, że Silas Greaves powrócił do domu ponieważ Gunslinger ponownie dostępny jest w cyfrowej sprzedaży jako kolejny tytuł z powiększającej się globalnej oferty wydawnictwa – Techland Publishing.

Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem

Call of Juarez: Gunslinger pozwala poczuć klimat znany z popularnych westernów. Gunslinger prezentuje historię Silasa Greavesa – bezwzględnego łowcy głów – tropiącego najniebezpieczniejszych bandytów.

Według wielu graczy ostatnia część Call of Juarez jest jedną z najlepszych produkcji dziejących się na Dzikim Zachodzie. Jeżeli szukacie miejsca, w którym chcecie zmierzyć się ze znanymi złoczyńcami takimi jak Billy the Kid, Pat Garrett czy Jesse James to zdecydowanie nie znajdziecie lepszej produkcji. Szczerze trzymam mocno kciuki za kolejną część serii.

Z okazji powrotu gry pod skrzydła oryginalnego dewelopera, Call of Juarez: Gunslinger dostępny jest na STEAM w promocyjnej cenie.

Comments

comments