Najnowsza produkcja ekipy VARSAV Game Studios pozwoli pokierować budzącym się ze snu olbrzymem.

Przez ponad 200 lat ludzkość żyła w przeświadczeniu, że zagrożenie ze strony gigantów minęło. W pewnym momencie okazuje się jednak, że to nie do końca prawda. Olbrzymy budzą się ze snu i odkrywają, że na ich terenach zaroiło się od ludzkich osad. Ty, jako jeden z nich, musisz przywrócić dawny porządek w tym świecie.

Tak wygląda fabularny wstęp do nowej produkcji studia VARSAV Game Studios. Giants Uprising to hack&slash, w którym wcielimy się w jednego z gigantów. Naszym celem będzie zakrojona na szeroką skalę destrukcja w trybie Arcade oraz online w bitwach wieloosobowych. W grze pojawi się również rozwój postaci oraz ulepszenia ekwipunku. Dodatkowo możliwi do wyboru giganci będą się różnić wyglądem, ale i umiejętnościami.

Obecnie gra tworzona jest z myślą o komputerach osobistych. O jej poziomie będziemy mogli się przekonać już niedługo. Na zbliżającym się wielkimi krokami Gamescomie ekipa VARSAV Game Studios będzie prezentować demo. Data premiery, nawet orientacyjna, nie została jeszcze ustalona.

Giants Uprising – screeny z rozgrywki

Comments

comments