Gliwickie studio The Farm 51 nie rozpieszcza swoich fanów i akcjonariuszy. Get Even, które miało pojawić się w tym roku, dostało niestety poślizgu. Są też jednak również dobre wieści.

Już w styczniu dowiedziałem się, że rodzime studio znalazło wydawcę i gra ma pojawić się równocześnie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Niestety szef The Farm 51 – Wojciech Pazdur – nie mógł zdradzić mi konkretnej nazwy, ale swoimi kanałami z dwóch niezależnych źródeł dowiedziałem się, że ma być to znane chyba wszystkim Bandai Namco.

Ekipa pracująca nad grą rozrosła się do 60 osób, co jest związane także z faktem, że studio pracuje także nad wersją dedykowaną okularom wirtualnej rzeczywistości – np. Oculus Rift. Początkowo miał to być opcjonalny dodatek do PC-towej wersji Get Even. Ze względu na złożoność, inny styl i odczucia płynące z grania, sterowanie i masę innych istotnych czynników, zdecydowano się na stworzenie specjalnej wersji gry.

Niestety na temat gry nadal nie wiadomo praktycznie nic. Ma to być FPS z fotorealistyczną grafiką, wykonaną przy użyciu fotogrametrii. Dzięki temu zabiegowi grafika będzie wyglądała bardzo realistycznie, jak to miało miejsce w np. Zaginięciu Ethana Cartera innego polskiego studia – The Astronauts.

Źródło: Gamezilla, The Farm 51

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.