Tak jak nieoficjalnie zapowiadałem jakiś czas temu, na trwającym właśnie Gamescomie Namco Bandai zaprezentowało nowy trailer z Get Even, nadchodzącej produkcji od ekipy The Farm 51. Na razie wygląda to bardzo ciekawie.

Nie będę ukrywać, że po obejrzenia trailera nie spadłem z krzesła z wrażenia. Zwiastun sprawia wrażenie bardzo chaotycznie zmontowanego, ale nie oznacza to, że nie ma na co czekać. Przede wszystkim na materiale widać, że Get Even zawiera całkiem sporo ciekawych i oryginalnych pomysłów. Sami twórcy opisują swoją produkcję jako techno-thriller (tego jeszcze nie było) z bardzo mocnym naciskiem na głęboką fabułę. Historia ma przedstawiać losy dwójki skonfliktowanych bohaterów. W Get Even dostępne będą dwie kampanie – po jednej na każdą ze stron. Dzięki temu możliwe będzie poznanie wydarzeń z dwóch perspektyw i zapoznanie się z odmiennymi mechanikami rozgrywki.

Technicznie wszystko ma stać na najwyższym poziomie. Gra skorzysta z technologii skanowania otoczenia na niespotykaną do tej pory skalę, w dużym stopniu dzięki Reality 51, również autorstwa The Farm 51. Zapowiada się bardzo ciekawie. Premiera zgodnie z oczekiwaniami na wiosnę 2017 roku na PC, Xboksie One i PlayStation 4. Zdecydowanie nie mogę się doczekać!

Comments

comments