Blue Sunset Games może istnieje od niedawna, ale w liczbie zapowiedzianych gier chyba wyszli na prowadzenie.

Na ich stronie można znaleźć takie gry jak Tribellum, Mecha Fall, Animal Rivals, Car Demolition Clicker i zapowiedziany właśnie brawler Go All Out! Jak pisze do nas Sebastian Kijaczko, ostatnia gra ma nawiązywać do klasyków gatunku.

„Go All Out! to brawler dla 4 graczy, przypominający PlayStation All-Stars Battle Royale czy Super Smash Bros. Grafika 3D, ciekawi zawodnicy plus gościnne występy z innych gier.” – pisze Sebastian Kijaczko.

W pełni trójwymiarowa gra ma oferować pojedynki do maksymalnie czterech zawodników, prezentujących różne style walki i speciale zwane „wykończeniami”. Opcje wygranej będą dwie: wypchnięcie przeciwnika z areny lub pokonanie go, gdyż tutaj znajdziemy klasyczne paski życia. Podobnie będzie z blokiem, który działa, gdy mamy staminę, która regeneruje się z czasem. Zbierane po walkach doświadczenie pozwoli na odblokowania różnych dupereli – kolorki, ikony itp.

Z tego co widać na obrazkach, areny będą wielopoziomowe. Niestety twórcy zaprezentowali tylko jedną, nie ma tez trailera, więc na efekt końcowy musimy jeszcze trochę poczekać. Go All Out! ma trafić na PlayStation 4, Xboksa One i PC w roku 2018.

Comments

comments