Swego czasu przygotowywaliśmy cykl Weekendowy socjal, w którym prezentowaliśmy ciekawe oferty na polskie gry. Do pomysłu będziemy musieli wrócić, bo obsługujące wszystko GamesRepublic zdecydowało się przygotować kilka udogodnień dla rodzimych graczy.

Serwis znany przede wszystkim z bardzo prostego systemu afiliacyjnego właśnie został „spolszczony”. Oznacza to polską wersję językową oraz ceny w złotówkach. Teraz korzystanie z GamesRepublic powinno być znacznie prostsze. Warto rzucić okiem, gdyż z okazji zmian bardzo ciekawy Spacecom został udostępniony za darmo. Wystarczy się zarejestrować i zapisać na newsletter. Warto jeszcze ściągnąć Anomaly: Warzone Earth, które wprawdzie za friko jest od dawna, ale może kogoś ominęła ta oferta. Jeśli zastanawia was dlaczego akurat te gry są rozdawane, przypominam że GamesRepublic to inicjatywa 11 bit Studios. Na razie sklep wielkiej furory na świecie nie robi, ale może teraz zdobędzie nieco klientów w Polsce.

Na GamesRepublic warto wejść z jeszcze jednego powodu. W sklepie przecenionych jest wiele świetnych polskich gier. Poniżej znajdziecie najciekawsze oferty. Będzie nam miło jeśli dokonacie zakupów przez naszą wersję sklepu, pomożecie wtedy rozwinąć Graczpospolitą. Pełna oferta znajduje się tutaj.

This War of Mine – 14,99 zł
Lichtspeer – 35,99 zł
The Way – 38,99 zł
Shadow Warrior – 14,99 zł
Phantaruk – 27,99 zł
Timberman – 1,99 zł
Risky Rescue – 1,99 zł

Comments

comments