G2A stara się, aby nie być kojarzonym tylko z kontrowersyjnego wirtualnego bazaru. Sposobem na przekonanie do siebie graczy i twórców jest program G2A Deal.

Dużo do tłumaczenia nie ma – nowa usługa to odpowiednik Humble Monthly. Płacąc za miesięczny abonament otrzymujesz dostęp do kilku wybranych gier (kody na Steama). W przypadku G2A czeka na nas pięć produkcji. Na razie znane są dwie – Lords of the Fallen od CI Games oraz Dirt 3. Pozostałe trzy tytuły poznamy w najbliższych dniach. Wszystko w porozumieniu z deweloperami. W przypadku G2A warto o tym wspomnieć.

Fani polskich gier Lordsy pewnie mają już od dawna, w dodatku w kilku egzemplarzach. Z drugiej strony nie ma na co narzekać. G2A Deal ma kosztować 1,5 euro + VAT i ewentualne koszty transakcyjne (na pewno zależne od formy płatności). Wychodzi mniej więcej min. 8 złotych za miesiąc. Oczywiście pozostaje pytanie czy usługa zawsze będzie tyle kosztować. Nie jest powiedziane, że tak atrakcyjna cena obowiązuje tylko przez pierwszy miesiąc.

Jeżeli do G2A Deal dołączą jeszcze inne polskie gry, na pewno Was o tym poinformujemy. Mamy taką nadzieję, zawsze to kolejna okazja do taniego powiększenia swojej wirtualnej biblioteki o kolejne rodzime produkcje.

Comments

comments