Zamknięta beta Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej trwa już od jakiegoś czasu, ludzie pobudowali sobie porządne talie, pływają w złocie, zbierają fragmenty kart i wbijają kolejne poziomy doświadczenia. Niestety na marne, bo CD Projekt RED ma zamiar zrestartować wszystkie postępy w grze.

Nie jest to celowe działanie, a przygotowanie do nadchodzącej otwartej bety Gwinta. Do tej pory spółka wprowadziła sporo zmian, od usprawnienia rozgrywki i mechaniki, po animowane wersje premium kart czy tryb rankingowy. Jednak największą zmianą będzie wspomniana otwarta beta, dzięki której z Gwintem będą miały styczność całkowicie nowe osoby. Wyrównując szanse, CD Projekt RED planuje całkowity reset postępów w grze.

„Zależy nam na tym, aby wszyscy gracze mieli na starcie możliwie równe szanse, w związku z czym będziemy musieli zresetować Wasze kolekcje kart (przy czym zwrócimy Wam wszystkie Beczki z Kartami zakupione za prawdziwe pieniądze!) oraz postępy w grze (poziom doświadczenia, Złoto i Fragmenty Kart).” – piszą twórcy.

By nie było tragedii dla maniaków Gwinta, CD Projekt RED wynagrodzi graczom czas spędzony w becie. Są to specjalne zestawy Beczek z Kartami, więc bez marudzenia proszę.

– Zakupione Beczki z Kartami — zwrócimy Wam dokładną liczbę Beczek, które kupiliście za prawdziwe pieniądze.
– Beczki z Kartami za poziomy doświadczenia — 2 Beczki za każde zdobyte 5 poziomów doświadczenia.
– Beczki z Kartami za Rangi — 2 Beczki za każdą zdobytą Rangę.
– Wszystkie nagrody przyznane na zakończenie sezonów Rozgrywki Rankingowej.
– Wszystkie przedmioty przyznane przez CD Projekt RED jako prezent (np. animowana wersja premium karty Geralt).

Comments

comments