Gangi motocyklistów to nie przelewki. Na szczęście nie wiedzą tego niebezpieczne Junkboty, które najechały Coastal City.

Tate Multimedia zaprezentowało nowy zwiastun Steel Rats, który prezentuje historię tego dotychczas spokojnego miasta i bohaterski gang „Stalowych Szczurów”. Poznajemy „Nieustraszonego” Jamesa, „Szybką” Lisę (tak, wiem jak to brzmi), „Księcia” Randalla i nastoletniego „Geniusza” Toshi. Każdy z specjalnymi umiejętnościami i stylem morderczej jazdy. A to nie wszystko.

„Skąd pochodzą Junkboty? Kto za tym stoi? Czy bronią ostatecznej zagłady będzie toster? Te i wiele innych pytań kłębi się w głowie spanikowanych mieszkańców Coastal City i tylko dzięki specjalnemu wideo wydaniu gazety Coastal Post będą mieli możliwość poznać jakiekolwiek informacje na temat tajemniczej armady obracającej miasto w ruinę.”

Przypomnę tylko, że Steel Rats to mieszanina wyścigów i gry akcji, ale też trochę zręcznościówki. Retro futurystyczne środowisko pozwala poruszać się prawie na każdej płaszczyźnie, także pionowo po ścianach, niczym Ghost Rider. Jakby wam było mało, to przypomnijcie sobie wideo z rozgrywki. Ja już grałem podczas konferencji Digital Dragons i mam spore nadzieje związane z tym tytułem. A premiera w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Comments

comments