CD Projekt RED Store został zapowiedziany niedawno i jest już dostępny dla kupujących.

W oficjalnym sklepie dewelopera na razie nie ma zbyt wiele. Nieco koszulek i kilka mniej lub bardziej imponujących gadżetów. Sporym zainteresowaniem może się cieszyć kubek z Wiedźmina. Tym bardziej, że dostał całkiem sympatyczną reklamę.

Osoby z bardziej zasobnym portfelem mogą się zainteresować nowiutką figurką z Geraltem. Wygląda imponująco, prawie tak samo jak cena. Jeśli ktoś ma wolnego tysiaka i bardzo lubi takie zabawki, powinien być zachwycony. Pamiętajcie – to edycja limitowana!

Na ten moment sklep wysyła towar wyłącznie do krajów członkowskich Unii Europejskiej. W późniejszym czasie zakupy będą mogli robić fani m.in. z Kanady i USA. Im bliżej premiery kolejnych gier największego polskiego dewelopera, tym pewniej w CD Projekt RED Store zacznie pojawiać się więcej okolicznościowych gadżetów. Z ciekawostek warto jeszcze wspomnieć, że w roli modelów prezentujących koszulki wcielili się sami pracownicy studia. Gdyby jednak ekipa szukała kogoś z zewnątrz (najlepiej wysokiego i szczupłego), polecam siebie. Możliwe, że to dla mnie jedyna szansa aby mieć w CV pracę dla CD Projektu 🙂

Comments

comments