Plotki staramy się omijać szerokim łukiem, choć jeśli dotyczą polskich gier, to zawsze pytamy u źródła. Co innego oficjalne kanały, zwłaszcza, jak przez pomyłkę coś ujawnią.

Tak stało się u Sony, a dokładniej na amerykańskiej wersji strony internetowej poświęconej marce PlayStation. W zakładce informującej o grach dostępnych w ramach płatnego abonamentu PlayStation Plus, pojawił się obrazek prezentujący ofertę na listopad dedykowaną PlayStation 4. Jest to oczywiście błąd moderatora strony, bo takie informacje są prezentowane dużo później. No i okazuje się, że według tej grafiki w przyszłym miesiącu posiadacze PS+ otrzymają Bulletstorm: Full Clip Edition i Yakuzę Kiwami.

Strzelanina FPP warszawskiego studia People Can Fly miała premierę w kwietniu 2017 roku i jest remasterem Bulletstorma, wydanego 6 lat wcześniej. Oryginale przygody Graysona Hunta zyskały spore grono fanów, zakochanych w efektownej rozwałce, gdzie premiowana była widowiskowość wykańczania przeciwników. Co ciekawe, w sierpniu tego roku szef studia Sebastian Wojciechowski powiedział, że „powinniśmy w przyszłości zrobić coś z Bulletstormem”. I na pewno nie chodziło mu o ofertę PS+.

Źródło: Gryonline za PlayStation

Comments

comments