Tabasco Interactive, polskie niezależne studio ogłosiło, że ich pierwsza gra – Bruce: The Game – po raz drugi została nominowana w plebiscycie Selected Projects.

 Konkurs organizowany jest w czasie odbywającej się trzy razy w roku konferencji z udziałem twórców gier z całego świata. Impreza odbywa się w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz Europie. Rok temu na konferencji na Starym Kontynencie w plebiscycie Selected Projects nominowane były trzy polskie gry. W tym roku do San Francisco pojedzie tylko jedna ekipa – Tabasco Interactive.

 Developer z Katowic może pochwalić się drugą z rzędu nominacją dla Bruce: The Game. Tytuł ten zrobił odpowiednio duże wrażenie i ponownie zostanie zaprezentowany na Game Connection. Dla developera jest to niezwykle istotna kwestia, zwłaszcza że konferencja ma charakter przede wszystkim biznesowy. Jest to więc okazja do nawiązania nowych kontaktów, które w przyszłości pomogą wydać Bruce: The Game.

 Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat Bruce: The Game, koniecznie przeczytaj nasz wywiad z przedstawicielem Tabasco Interactive.

Comments

comments

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.