Dopiero co pisałem o ciężkim początku roku dla mojej świnki skarbonki, a tu Techland wyjeżdża z kolejną polską grą wydaną w pudełku. Na szczęście nie jest droga.

Widniejący na okładce miś chciałby zarżnąć moje oszczędności, ale nie tym razem. Dobra Gra to Techlandowa pudełkowa seria, którą prócz różnorodności tytułów wyróżnia też cena – 19,99 zł. I bądźmy poważni, to grosze, tyle to ja wydaję w kilka minut w dowolnym pubie.

No i właśnie w środę polski wydawca wrzucił dwie nowe propozycje – czeski cyberpunkowy Dex i interesujący się moim portfelem, wydany spod klawiatury krakowskiego Bloober Teamu – Brawl. Rodzima produkcja ma niezwykle barwną historię, przeszła wiele zmian, aż do ostatecznego produktu, który teraz pojawił się w pudełku. Kojarzycie Bombermana? To coś podobnego, ale może oddam głos prasówce:

 

„Gra akcji utrzymująca się w imprezowym klimacie, trafia właśnie na PC. Gracz porusza się po labiryncie piwnic, gdzie jego głównym zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników po przez zastawianie wymyślnych pułapek. W grze dostępnych jest osiem wybuchowych kampanii, po jednej dla każdej postaci. Gracz ma okazje szlifować swoje umiejętności w rozbudowanym trybie samouczków i miażdżyć swoich przeciwników w lokalnym oraz sieciowym trybie wieloosobowym. Dostępnych jest 6 trybów rozrywki: Arena, Pojedynek, Sumo, Dominacja Kolorów oraz Wyzwania, gdzie samotnie lub z drugim graczem trzeba odpierać zmasowane ataki wrogów.”

 

Czy warto? Mojej kolekcji pudełkowych wydań polskich gier raczej to nie interesuje. Sprawdźcie recenzje i zobaczcie poniższy trailer, zwłaszcza, jeśli lubicie party games.

Brawl

Comments

comments