Spellblade: Match-3 Puzzle RPG oraz Rabbits Inc. na razie doczekały się soft-launchu. Obecnie Artifex Mundi posiada aż 6 produkcji wydanych w ten sposób.

Znane z gier HOPA studio od dawna zapowiadało, że chce mocniej uderzyć w rynek mobilny. Osobiście spodziewałem się, że któraś z czterech dotychczas wydanych produkcji doczeka się światowej premiery na wszystkich rynkach, a zamiast tego otrzymaliśmy kolejne dwie gry.

Spellblade: Match-3 Puzzle RPG

Pierwsza produkcja to klasyczny mach-3. Artifex Mundi ma już jedną tego typu grę, ale w przeciwieństwie do Cute Dragons Spellblade nie zaoferuje kolorowej oprawy wizualnej. To bardziej klimaty Puzzle Quest niż Candy Crush Saga.

Rabbits Inc.

Kolejny tytuł idzie nieco mocniej w stronę rynku casualowego. Rabbits Inc. pozwoli nam na stworzenie własnego przedsiębiorstwa z królikami w roli głównej.

Ściągając te gry z Google Play pamiętajcie o jednym – to jest soft-launch. Gry nie są jeszcze gotowe, wiele mechanik dopiero jest dodawanych, z wielu regionów nie można jeszcze ich pobrać. Na pełną wersję chwilę poczekamy, o ile soft-launch nie pokaże że w grach nie ma potencjału i trzeba je porzucić. Takie sytuacje również się zdarzały.

 

Comments

comments